The Best Cappadocıa Hotel

Cappadocia Inn Hotel

C

appadocia Inn Hotel, Göreme Milli Parkı'nın merkezinde, güzel mimarisi ile yerleşti. Merkeze, tarihi yerlere, postaneye ve bankalara çok yakındır. İyi dekore edilmiş 9 mağara odası ve 5 taş kemerli odaya sahiptir. Her oda farklı bir tarza ve güzel dekorasyonlara sahiptir. Otel, bir bahçeye ve Kapadokya’nın ay manzarasına sahip çatı terasına sahiptir.

cappainn-saydam_logo

Kapadokya'nın Büyüleyici Atmosferi

Siz de dahil olun

Odalarımız da, doğanın korunan izleri ve detaylarını sizler için sunuyoruz.
İhtiyaçlarınızı öngörebilecek ve verilen hizmetin kalitesini sorgulayabilecek eğitimli personelimizle her zaman hizmetinizdeyiz.

rooms

Her şey sizin için hazırlandı

Mutfak ikramları ve görsel lezzetlerin karışımı, Cappadocia Inn Restaurant’ı Kapadokya’daki tatilinize harika bir katkı sağlar. Restoranımızı Ağustos 2014’te büyük bir başarıyla açtık! Hızla bölgedeki en iyi restoranlardan biri olarak bilinir, iç mekanın yanı sıra çatı terası olan Göreme manzarasına sahip güzel bir ortam sunuyoruz. Cappadocia Inn Restaurant, nefes kesici Kapadokya manzarasının ortasında büyüleyici bir atmosfere ve mükemmel yemeklere sahiptir. 2014 yılından beri hem iç mekan hem de dış mekan oturma alanıyla hem Anadolu hem de uluslararası mutfaklardan yemekler sunmaktadır.

Tarihi dokuyu hissedin

otelonu-dar

Türkiye'nin ortasındaki harikalar diyarı Kapadokya'ya hoş geldiniz. Olağanüstü, yükselen kaya oluşumları. Harika yürüyüş yolları İlginç yeraltı şehirleri ve kaya kiliseleri. Ortaçağ'a dayanan bir ilkel yaşam tarzı. Bütün bunlar ve daha fazlası...

Konfor

Odalar

image

Cappadocia Inn Cave Hotel’in eşsiz dokusu ve yüksek konforu hissedin.

Ulaşım kolaylığı

Otopark

image

Otelimiz Kapadokya manzarasına, otopark ve geniş bir bahçeye sahiptir.

Zengin Sunum

Restaurant

image

Yemeğin en iyisini ben yerim diyorsanız restoranımız hizmetinizde.

Alkollü&Alkolsüz

Meşrubatlar

image

İsteklerinize uygun geniş meşrubat envanterimiz.

ODALAR

The Best Cappadocıa Hotel

Evinizde Hissedin

Restaurant her daim hizmetinizde

The Best Cappadocıa Hotel

Özenle yapılan yemekler
Restaurant
footer-bg

Kapadokya bölgesinin merkezi Göreme'de bulunan Cappadocia Inn Cave Hotel, Kapadokya'nın eşsiz dokusuna sahip Kaya odaları ve taş odalarıyla mağara otel hizmeti sunmaktadır. Kapadokya’da balayı tatili planları yapan misafirlerimizin de ilk tercihi olan otelimiz, siz değerli Kapadokya balayı ziyaretçilerini ağırlamaktan onur duyar. Cappadocia Inn Cave Hotel Ürgüp, Avanos, Uçhisar ve Nevşehir merkeze yakın konumuyla size avantaj sağlamaktadır.

+90 384 271 3200
whatsapp +90 543 271 3200
info@cappadociainn.com
map Orta Mh, Ayvaz Efendi Sk, No:12, 50180 Göreme / Nevşehir

CAPPADOCIA INN CAVE HOTEL

tr_TRTürkçe