Aktiviteler
Balon Turu Balon Turu

Bu olağanüstü coğrafyayı en iyi keşfetmenin yollarından biri sıcak hava balonlarıdır. Balonlar gün doğumu esnasında vadilerin ve peri bacalarının arasında yukarı ve aşağı manevralar yaparak bu muhteşem manzarayı keşfetmenize olanak sağlıyor.

€ 75 kişi başına
Detaylar

Yeşil Tur Yeşil Tur

Genellikle küçük kasaba ve köylerden oluşan Kapadokya’nın güney bölgesiyle tanışmak için en güzel yol Kapadokya Yeşil Tur’a katılmak. Bölgenin dünyaca bilinen en önemli noktalarından Ihlara Vadisi, Yeraltı şehirleri ve Selime manastırı Yeşil tur kapsamındadır.

€ 40 kişi başına
Detaylar

Kırmızı Tur Kırmızı Tur

Kapadokya’yı tanımak için az vaktiniz varsa kuzey Kapadokya’yı kapsayan bir günlük gezimiz olan bu tura katılmalısınız. Bölgenin peribacaları, kiliseleri, şapelleri, manastırları, vadileri ve daha nicesiyle bu turda tanışıyorsunuz.

€ 40 kişi başına
Detaylar

Atv Turu Atv Turu

Kapadokya’yı dere, tepe merak ediyorsanız; tozdan, çamurdan, kısacası kirlenmekten korkmuyorsanız; adrenalinden hoşlanıyor, doğaya bayılıyorsanız ATV turu tam da size göre.

€ 17 kişi başına
Detaylar

Türk gecesi Türk gecesi

Kapadokya Türk gecesi yıllardan beri düzenlenen ve yabancı gezginlere kültürümüzü tanıtmak, eğlendirmek amacıyla yapılan bir şov.

€ 35 kişi başına
Detaylar

At turu At turu

UNESCO Dünya Mirasları listesinde bulunan Kapadokya’yı keşfederken bölgenin efsunlu özüne karışmanın en güzel yollarından biri de işte bu güzel atların sırtında dalgalanmak. Kapadokya at turu bölgenin en keyif veren aktivitelerinden.

€ 28 kişi başına
Detaylar

Sema gösterisi Sema gösterisi

Derin sembolik anlamlar içeren dansı ve kostümleriyle sizi geçmişe uzanan gizem dolu bir yolculuğa çıkaran sema gösterisi sizin için unutulmaz ve eşsiz bir deneyim sunuyor.

€ 35 kişi başına
Detaylar

Hamam Hamam

Kapadokya gezinizin yorgunluğunu üzerinizden atmak, mola vermek, enerji depolamak ve kendinizi şımartmak için Kapadokya'da bir Türk hamamı sefası yapmak en güzel fırsat.

€ 25 kişi başına
Detaylar

Shuttle Transfer Shuttle Transfer

Kayseri ve Nevşehir hava limanlarından uçağınızın inişinde  üzerinde isimlerinizin olduğu board ile karşılama yapılarak otelimize transfer ediyor.

€ 7 kişi başına
Detaylar

Özel transfer Özel transfer

Oldukça büyük bir alana yayılmış olan Kapadokya’ya daha hızlı ve konforlu ulaşım için özel Transfer hizmetimizi tercih edebilirsiniz.

€ 22 kişi başına
Detaylar
REZERVASYON