Cappadocia Inn Restaurant

ÖZEL TARİFLER

Kendine özgü

01

Testi Kebabı

Kapadokya’da yüzyıllardır çömlekler yapılmaktadır. Kapadokya bölgesinin en meşhur yemeklerinden biri olan testi kebabı da lezzetini bu toprak çömleklerden almaktadır. Testi de pişen etin tadı damağınızda kalacak ve bu lezzeti hep hatırlayacaksınız. Sarımsak, soğan, domates ve kuzu etinin harmanlanarak hafif ateşte iki saat ağır ağır pişirilmesi ile ortaya nefis mi nefis bir lezzet olan testi kebabı çıkmaktadır. Yemeğin sunumu da bir o kadar ihtişamlıdır. Testi kırıldığı an yemeğin enfes kokusu iştahları kabartır…

02

Her Zaman Taze

Her zaman taze ve zengin içerikleriyle restaurantımız, istediğiniz her an siz değerli misafirlerimizin hizmetinde. Seçkin içerikleriyle keyfinize keyif, damağınıza lezzet katacak menülerimize göz atmayı unutmayın.

footer-bg

Kapadokya bölgesinin merkezi Göreme'de bulunan Cappadocia Inn Cave Hotel, Kapadokya'nın eşsiz dokusuna sahip Kaya odaları ve taş odalarıyla mağara otel hizmeti sunmaktadır. Kapadokya’da balayı tatili planları yapan misafirlerimizin de ilk tercihi olan otelimiz, siz değerli Kapadokya balayı ziyaretçilerini ağırlamaktan onur duyar. Cappadocia Inn Cave Hotel Ürgüp, Avanos, Uçhisar ve Nevşehir merkeze yakın konumuyla size avantaj sağlamaktadır.

+90 384 271 3200
whatsapp +90 543 271 3200
info@cappadociainn.com
map Orta Mh, Ayvaz Efendi Sk, No:12, 50180 Göreme / Nevşehir

CAPPADOCIA INN CAVE HOTEL

tr_TRTürkçe