Cappadocia Inn Aktiviteler

Kapadokya'yı Keşfet

Kapadokya Balon Turu

Gökyüzündeki Özgürlüğü Keşfet

Bu olağanüstü coğrafyayı en iyi keşfetmenin yollarından biri sıcak hava balonlarıdır. Balonlar gün doğumu esnasında vadilerin ve peri bacalarının arasında yukarı ve aşağı manevralar yaparak bu muhteşem manzarayı keşfetmenize olanak sağlıyor.

250€

Kırmızı Tur

Kapadokya'yı Keşfet

Kapadokya’yı tanımak için az vaktiniz varsa kuzey Kapadokya’yı kapsayan bir günlük gezimiz olan bu tura katılmalısınız. Bölgenin peribacaları, kiliseleri, şapelleri, manastırları, vadileri ve daha nicesiyle bu turda tanışıyorsunuz.

53€

Yeşil Tur

Kapadokya'yı Keşfet

Genellikle küçük kasaba ve köylerden oluşan Kapadokya’nın güney bölgesiyle tanışmak için en güzel yol Kapadokya Yeşil Tur’a katılmak. Bölgenin dünyaca bilinen en önemli noktalarından Ihlara Vadisi, Yeraltı şehirleri ve Selime manastırı Yeşil tur kapsamındadır.

53€

Atv Turu

Keşif & Macera & Aksiyon

Kapadokya’yı dere, tepe merak ediyorsanız; tozdan, çamurdan, kısacası kirlenmekten korkmuyorsanız; adrenalinden hoşlanıyor, doğaya bayılıyorsanız ATV turu tam da size göre.

30€

Türk Gecesi

Türk Gelenekleri ve Lezzetleri

Kapadokya Türk gecesi yıllardan beri düzenlenen ve yabancı gezginlere kültürümüzü tanıtmak, eğlendirmek amacıyla yapılan bir şov.

55€

At Turu

Keşif & Macera & Deneyim

UNESCO Dünya Mirasları listesinde bulunan Kapadokya’yı keşfederken bölgenin efsunlu özüne karışmanın en güzel yollarından biri de işte bu güzel atların sırtında dalgalanmak. Kapadokya at turu bölgenin en keyif veren aktivitelerinden.

30€

Derin sembolik anlamlar içeren dansı ve kostümleriyle sizi geçmişe uzanan gizem dolu bir yolculuğa çıkaran sema gösterisi sizin için unutulmaz ve eşsiz bir deneyim sunuyor.

40€

Hamam

Türk Hamamı

Kapadokya gezinizin yorgunluğunu üzerinizden atmak, mola vermek, enerji depolamak ve kendinizi şımartmak için Kapadokya’da bir Türk hamamı sefası yapmak en güzel fırsat.

30€

Shuttle Transfer

Havaalanı Transferleri

Kayseri ve Nevşehir hava limanlarından uçağınızın inişinde  üzerinde isimlerinizin olduğu board ile karşılama yapılarak otelimize transfer ediyor.

15€

Özel Transfer

İstediğiniz Yere Özel Transfer

Oldukça büyük bir alana yayılmış olan Kapadokya’ya daha hızlı ve konforlu ulaşım için özel Transfer hizmetimizi tercih edebilirsiniz.

80€

footer-bg

Kapadokya bölgesinin merkezi Göreme'de bulunan Cappadocia Inn Cave Hotel, Kapadokya'nın eşsiz dokusuna sahip Kaya odaları ve taş odalarıyla mağara otel hizmeti sunmaktadır. Kapadokya’da balayı tatili planları yapan misafirlerimizin de ilk tercihi olan otelimiz, siz değerli Kapadokya balayı ziyaretçilerini ağırlamaktan onur duyar. Cappadocia Inn Cave Hotel Ürgüp, Avanos, Uçhisar ve Nevşehir merkeze yakın konumuyla size avantaj sağlamaktadır.

+90 384 271 3200
whatsapp +90 543 271 3200
info@cappadociainn.com
map Orta Mh, Ayvaz Efendi Sk, No:12, 50180 Göreme / Nevşehir

CAPPADOCIA INN CAVE HOTEL

tr_TRTürkçe